Venkovní domácí wellness je snem mnoha lidí žijících v rodinném domě. Jedná se o jedinečnou relaxační zónu a je na osobním vkusu a potřebách každého, jak jivybaví. Přesto existují wellness prvky, které se řadí mezi tzv. stálice. Jedním takovým prvkem jsou například vířivky.

Běžných vířivek je na trhu nepřeberné množství. Pokud ovšem hledáte skutečně luxusní vířivku se špičkovým designem i funkcemi, výběr se výrazně zužuje. Prakticky jedinou možností, která obě tyto oblasti uspokojivě propojuje, je italská značka TREESSE.

Právě pro vířivku TREESSE se rozhodli majitelé rodinného domu v Jizerských horách. Nechali si ji zakomponovat do své venkovní wellness zóny sestávající z finské sauny a chladicího bazénku.

Vzhledem k vysokým požadavkům na funkci, komfort i estetičnost se rozhodli pro model PHANTOM. Ten vyniká elegantním minimalismem, který je podtržen přítomností přelivné hrany a systémem skrytých vodních trysek Ghost Plus s vysokým výkonem. I přestože tyto trysky nejsou vidět, je vytvářena hydromasáž příjemně intenzivní. Stará se o ni totiž dvacet trysek a čtyřicet minitrysek.

Majitelé této PHANTOM vířivky si do ní navíc nechali nainstalovat systém Airpool, který poskytuje jemnější masáž pomocí vzduchu. Vznikla tak dokonalá vířivka pro relaxaci i těch nejnáročnějších členů rodiny či příležitostných návštěv.

Domácí wellness je ovšem krásné nejen v teplých letních dnech, ale má svou jedinečnou atmosféru i v zimním období a v noci.

Zalíbila se Vám realizace a toužíte po své oáze klidu u Vás doma? Kontaktujte nás. Rádi vám s výběrem poradíme.

Napište nám

6 + 3 =