O Treesse

Historie Treesse se začala tvořit v roce 1976 v Itálii. Současný prezident Francesco Merenda se tehdy odvážně vydal na cestu vlastní výroby koupelnového vybavení. Firma odolala vlivům času a je nadále rodinnou společností. Ovšem stala se již etablovanou přední italskou firmou s působností po celém světě. 

Všechny části výrobního procesu jsou výhradně italského původu. Tradiční hodnoty firma neustále ctí, ale oproti jiným je dokázala flexibilně a moderně provázat s nejnovějšími technologickými inovacemi.

V současné době se Treesse plně specializuje na výrobu designových luxusních vířivek a multifunkčních sprchových koutů. Její výrobky obvykle spojuje osvědčený nadčasový materiál, kterým je dřevo. Přední postavení získala pomocí aplikace technologických inovací do výroby. Prostřednictvím mezinárodně patentované práce s krystaly a pryskyřicí jsou specialisté ve výrobě schopni vytvořit tvary a objekty, které by nebylo možné vyrobit prostřednictvím jinak obvyklé práce s plasty.

Z unikátní a technologicky moderní výroby vzniky dvě speciální produktové řady. Systém Ghost skryl vodní trysky v hydromasážních systémech a nahradil je až magicky působící linií světla. Další systém zvaný MyTherme je další inovativní technologií nejvyšší úrovně. Zprostředkovává příjemný hřejivý pocit přírodního horkého kamene přímo v hydromasážní vaně.