Technologie skrytých trysek Ghost Plus

NEVIDITELNÉ SPA V DOPROVODU
NEJMODERNĚJŠÍCH TECHNOLOGIÍ

Nejnovější systém Ghost+ nabízí maximální efekt z funkcí standardního systému Ghost. Zahrnuje všechny jeho výhody a posouvá je na nejvyšší možnou úroveň. Vychází z tvarů a linií nové generace mini bazénů. Stávající standardní řadu výrobce doplnil o moderní Hi-Tech systému nejnovější generace.
Nový design má ještě výjimečnější uspořádání. Uvnitř luxusní vířivky se nachází větší a výkonnější vodní trysky, které doplnily ty stávající ze systému Ghost. Inovativní úprava zvyšuje výkon hydromasáže, aniž by to bylo na úkor čistého elegantního designu tolik charakteristického pro systémy Ghost.

SKRYTÁ ENERGIE

Mikro trysky hydromasážního systému jsou ukryté podél tenké vnitřní hrany. Tvoří charakteristický prvek inovativního designu systému Ghost.

SKRYTÉ ODVÁDĚNÍ VODY

Hi-Tech inovace je znát také v technickém vybavení hydromasážní vany. Odvody vody jsou na netradičním místě. Jsou zabudovány do mezery. Chrání tak zároveň sifon před přetečením.

VODNÍ VLNY

Proudění vzduchu posiluje přínosy hydromasáže, které jsou zdraví prospěšné, a navíc i velmi příjemné.

CELKOVÝ EFEKT

Potěšení z koupele působí ze všech stran po celém obvodu vířivé vany prostřednictvím hydromasáže a vyváženosti barev světelné terapie.

Barevná terapie. Všechny barvy pohody

Světelná terapie pracuje s odstíny barev pečlivě vybranými pro dokonalou relaxaci. Tak jako vše ostatní jsou i světelné zářiče v systému Ghost elegantně ukryté uvnitř. Vyzařující paprsky světla magicky obarvují proudy vody uvnitř vířivky.

NABÍDKA BAREV

Bílá

Červená

Oranžová

Žlutá

Zelená

Světle modrá

Modrá

Fialová