Luxusní vířivky s technologií skrytých trysek Ghost

Podlehněte magickému kouzlu a nechte se hýčkat.

Ghost je mezinárodně patentovaný systém trysek, který staví na chytrém designu doplněném nejmodernějším vybavením. Tato technologie skrývá všechny technické prvky, aby dala vyniknout příjemnému zážitku po vizuální i funkční stránce. Jediné, co zůstalo odhaleno, je potěšení z dokonalé relaxace. Technologie skrytých trysek Ghost může být ve vířivkách umístěna v několika úrovních, a to podél celého obvodu, s tím, že integrace trysek nemá vliv na jejich funkčnost a můžete si tak dopřát plnohodnotnou koupel. Pro výrazný hydromasážní efekt Treesse nabízí systém Ghost Plus, který využívá výkonnějších trysek.

Díky systému Ghost a Ghost Plus nabízí vířivky Treesse dokonale čisté řešení. To je dále vizuálně doplněno unikátním systém integrovaného LED osvětlení, které může být opět umístěno na více místech. Chromoterapie pracuje navíc s celou paletou barev a na výběr je mezi více úrovněmi svítivosti. Zvukový požitek zajistí designový reproduktor Big Bang od Bose, který umocní celkový dojem z relaxace.

Luxusní designové vířivky vznikají pod dohledem odborníků, kteří využívají revolučních technologií a materiálů. Příkladem je používání umělého kamene, jež je vyztužen sklolaminátem a potažený vrstvou tzv. Gel Coat chránící vířivky před UV zářením. Tento materiál je nejenom příjemnější na dotek a vizuálně atraktivnější, ale také umožňuje dosahovat netradičních tvarů, které by se standardním akrylátem nebyly možné. Díky vlastnostem umělého kamene jsou navíc vířivky jednoduše opravitelné.

Všechny tyto vlastnosti činí z Treesse naprosto unikátní a revoluční produkt na současném trhu vířivých van, hydromasážních bazénů či sprchových koutů.

Vířivky Treesse pracují s několika smysly v jednom momentu. Treesse stimuluje hmat, zrak i sluch. Dokonalá koupel, čistý design s chromoterapií a doprovodné relaxační zvuky vytvoří z vaší moderní luxusní koupelny útulné místo, kde se budete cítit pohodlně a uvolněně.

Až do tohoto okamžiku jste o dokonalé relaxaci mohli jen snít. Nyní se stala skutečností.

THE INVISIBLE SPA.
TECHNOLOGY HIDDEN, SPOTLIGHTING THE DESIGN

THE EVEN HIGHER-PERFORMANCE
INVISIBLE HYDROMASSAGE