Technologie skrytých trysek Ghost

NEVIDITELNÉ SPA
NEVIDITELNÁ TECHNOLOGIE
A PŮSOBIVÝ DESIGN

Kdysi nemyslitelné se stalo skutečností. Treesse v systému Ghost jakoby kouzlem poskytuje relaxační vodní masáž. Proudy vody se objevují jakoby odnikud. Zcela bez nadsázky můžeme říct, že systém Ghost povyšuje zážitek z luxusní vířivky na novou, zatím nepoznanou, úroveň. Jak toho dosáhl? V duchu absolutně čistého designu skryl všechny trysky, aniž by omezil jejich funkčnost. Jsou umístěny po obvodu hydromasážní vany, kde jsou různé typy nastaveny do několika pečlivě vybraných směrů.

SKRYTÁ ENERGIE

Mikro trysky hydromasážního systému jsou ukryté podél tenké vnitřní hrany. Tvoří charakteristický prvek inovativního designu systému Ghost.

SKRYTÉ ODVÁDĚNÍ VODY

Hi-Tech inovace je znát také v technickém vybavení hydromasážní vany. Odvody vody jsou na netradičním místě. Jsou zabudovány do mezery. Chrání tak zároveň sifon před přetečením.

VODNÍ VLNY

Proudění vzduchu posiluje přínosy hydromasáže, které jsou zdraví prospěšné, a navíc i velmi příjemné.

CELKOVÝ EFEKT

Potěšení z koupele působí ze všech stran po celém obvodu vířivé vany prostřednictvím hydromasáže a vyváženosti barev světelné terapie.

Barevná terapie. Všechny barvy pohody

Světelná terapie pracuje s odstíny barev pečlivě vybranými pro dokonalou relaxaci. Tak jako vše ostatní jsou i světelné zářiče v systému Ghost elegantně ukryté uvnitř. Vyzařující paprsky světla magicky obarvují proudy vody uvnitř vířivky.

NABÍDKA BAREV

Bílá

Červená

Oranžová

Žlutá

Zelená

Světle modrá

Modrá

Fialová