Každý obor se potřebuje vyvíjet a výrobci musí inovovat, aby dokázali uspokojit potřeby svých klientů. Bohužel v oblasti vířivých van se však kvalitní změny a novinky neobjevily po dlouhá desetiletí. Trhu dlouhodobě dominovala americká značka Jacuzzi a následně se začaly objevovat vířivé vany a bazény vyrobené v Číně. Ty ovšem mohou být nekvalitní a svým zákazníkům mnohdy neposkytují servis ani záruku.

Italský výrobce Treesse si je tohoto nedostatku mezi vířivými vanami vědom a představil proto jedinečné designové vířivky, které nabízí maximální funkčnost a řadu patentovaných řešení. Jedním ze zmíněných patentů je systém skrytých trysek Ghost a Ghost Plus

Vířivé vany Treesse vás osloví nadčasovými funkcemi a čistým designem. Jedním z prvků, které podtrhují unikátní vzhled, je systém přelivné hrany. Tzv. Infinity Edge zajišťuje, že se voda elegantně přelévá přes okraj vířivky, na pohled působí velice efektivně a celkově podtrhuje jedinečné vzezření těchto vířivek.

Dalším zajímavým prvkem, který si klienti velmi chválí, je chromoterapie. Vířivky jsou totiž doplněny decentním LED osvětlením a klienti si jej mohou přizpůsobit svým požadavkům. Navolí si libovolné barvy tak, aby jim byly co nejvíce příjemné. Výběr barev ovšem není ponechán náhodě, jednotlivé odstíny jsou důkladně vybírány tak, aby podtrhly celkový dokonalý zážitek z relaxace.

Předností, kterými vířivé vany Treesse disponují, je skutečně celá řada. Důležitá je ovšem i jejich maximální funkčnost. Jednotlivé vany využívají stejné systémy a moderní technologie jako ostatní výrobci. Každá vířivka tak disponuje dezinfekčním systémem, kvalitní filtrací či praktickým ovládáním. Mezi zajímavosti vířivek Treesse jednoznačně patří také přídavný reproduktor, jehož autorem je produktový designér Marc Sadler. Několikanásobný držitel prestižní ceny za design Compasso d’Oro.

Jak již bylo zmíněno výše, italská společnost Treesse dbá na dokonalý zážitek a současně klade důraz na inovace. Jednotlivé vířivky jsou proto vyráběny ze speciálního umělého kamene, ten je podlepen sklolaminátem a potažen vrstvou tzv. Gel Coat. Zvolený umělý kámen má oproti všeobecně používanému akrylátu celou řadu výhod. Mezi nimi dominuje exkluzivní vzhled a možnost snadné opravitelnosti.

Italské vířivé vany Treesse uspokojí skutečně jakýkoliv požadavek. Bez ohledu na to, zda klient hledá klasickou whirlpool masážní vanu, bublinkovou variantu či preferuje pískový filtr místo standardního papírového, v nabídce Treesse najde ideální produkt. Hydromasážní bazény i vany jsou navíc dostupné hned v několika barevných provedeních a stávají se tak oceňovanou součástí interiérů, exteriérů i wellness.

Pokud i vy hledáte kvalitní vířivou vanu s exkluzivním designem, kontaktujte nás. Rádi vám představíme jednotlivé možnosti, které si navíc můžete přijít osobně prohlédnout do některého z našich showroomů v Brně, Praze či Liberci.

 

Napište nám

11 + 14 =