Vířivé vany vznikly již v 50. letech minulého století a je zajímavé, že se jejich design od této doby téměř nezměnil. Trhu dlouhodobě dominovala značka Jacuzzi a v posledních letech se začaly objevovat vířivé vany a bazény vyrobené v Číně. Ty sice vzhledem často připomínají kvalitní výrobky, nicméně jejich kvalita může být diametrálně odlišná. Samozřejmě můžete mít štěstí a i mezi nimi najít i kvalitní výrobek, ale v takovém případě je téměř nedostupný servis a nelze spoléhat ani na záruku.

Skutečnosti, že se design vířivek za poslední dekády téměř nezměnil, si je vědoma i italská rodinná firma Treesse. A představila proto zcela jedinečné designové vířivky, které jsou navíc maximálně funkční. Připravili jsme přehled konkurenčních výhod a předností těchto vířivek. 

Design

Vířivé vany Treesse vás na první pohled osloví svým elegantním a nadčasovým designem. Celkový vzhled podtrhuje zakomponovaná technologie skrytých trysek whirlpool, tzv. technologie Ghost, jež si Treesse nechala patentovat. 

Technologie Ghost ovšem není jediným patentovaným řešením na těchto jedinečných vířivkách. Další prvek, který nahrává čistému designu, je překrývání trysek mřížkami.

Vířivky Treesse jsou vysoce elegantní také díky systému přelivné hrany, tzv. Infinity Edge. Díky němu se voda elegantně přelévá přes okraj vířivky, je velice líbivá na pohled a vy si připadáte jako při pobytu v nekonečném bazénu.

Zde ovšem jedinečný vzhled vířivých van Treesse nekončí. Velmi oblíbené jsou také díky zakomponované chromoterapii. Vany jsou vybaveny decentním LED osvětlením, které je integrované podél obvodu celé vířivky a to i v několika úrovních. Pro chromoterapii je možné zvolit libovolné barvy, takže si svou vířivku můžete maximálně přizpůsobit svým požadavkům. 

Tyto hydromasážní bazény i vany jsou navíc dostupné v několika barevných provedeních. Můžete si tedy svou koupelnu či interiér sladit do těch nejmenších detailů.

Inovace

Společnost Treesse neustále sleduje moderní trendy, a aby poskytla zákazníkům ta nejlepší řešení, pravidelně inovuje v oblasti použitých materiálů, servisu i lidských zdrojů.

Důležitou inovací v použitých materiálech je využití speciálního umělého kamene, který je podlepen sklolaminátem a potažen vrstvou tzv. Gel Coat. Tento umělý kámen nabízí řadu výhod oproti často používanému akrylátu. Hlavní předností je, že je snadno opravitelný a navíc podtrhuje exkluzivní vzhled celé vířivky.

Společnost Treesse myslí na pohodlí svých zákazníků, a to ve všech oblastech jejich života. Mnohdy se totiž lidé setkávají s problémem umístění vířivky tak, aby byla v případě servisu co nejsnáze dostupná. Právě pro tyto případy vzniklo inovativní řešení servisu pomocí hydraulického zdvižného mechanismu.

Předností společnosti Treesse je také skutečnost, že ačkoliv se v mnoha ohledech přechází na automatizaci a využívají se nejmodernější technologie, stále nedá dopustit na ruční výrobu.

Funkčnost

Vířivé vany mají lidem dopřát maximální možnou relaxaci a jsou nástrojem pro odpočinek. Proto je důležité, aby byly maximálně funkční. I z tohoto důvodu Treesse myslí na flexibilitu při výběru produktu. V jejím sortimentu si mohou lidé zvolit například klasickou whirlpool masážní vanu, bublinkovou či perličkovou nebo třeba pískový filtr místo standardního papírového. Vybere si tak skutečně každý podle svých požadavků. Pokud však v nabídce tápete, kontaktujte nás. Rádi vám s výběrem poradíme.

Kvalita produktů se odvíjí od použitých materiálů a součástek, proto Treesse využívá pouze prověřené vnitřní součástky a systémy ověřené dalšími výrobci. A aby byl zážitek z vířivé vany dokonalý do těch nejmenších detailů, nechybí ani profesionální montáž a zaškolení. Klient tak obdrží hydromasážní bazén včetně důkladného vysvětlení všech funkcí, ovládání a nutné údržby.

Všechny tyto konkurenční výhody dělají z Treesse naprostou jedničku na trhu designových vířivek. Přijďte se o tom přesvědčit osobně na některý z našich showroomů v Brně, Praze či Liberci. Kontaktujte nás a rádi vám vířivky ukážeme a poradíme s volbou optimálního řešení právě do vašeho soukromého wellness.

 

Napište nám

6 + 11 =